Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

Kas mēs esam?

Profesionāļu komanda 12 gadu pieredzi un mērķi – uzklausīt tavu ideju, ieraudzīt, kā tā ierakstās digitālajā vidē un no koncepta novest to līdz acīmredzamam rezultātam. Esam sapratuši to, ka šis process mums sagādā prieku. Jā, no malas varbūt izskatās, ka mēs nodarbojamies ar bezkaislīgu struktūru, ciparu un kodu virknēšanu, bet mēs paši to redzam pavisam citādi. Mums tā ir radošu risinājumu piemeklēšana katram klientam, atklājēja entuziasms, mūžīga mācīšanās un sportiska interese par visu neiespējamo, kas izrādās iespējams. Mūsu misija ir radīt inovatīvus, bet lietotājiem saprotamus un ērtus digitālos rīkus, bet vīzija – šie produkti rodas ciešā sadarbībā ar klientu. Uzsākot jaunu darbu, mēs vēlamies, lai tas ir kaut kas vairāk par pasūtījuma izpildi. Mēs redzam sevi kā partneri, kurš var atbalstīt tava uzņēmuma digitālo pusi.

ICT ir radies no vārdu savienojuma interneta koncepts. 2007. gadā ar to domājot spēt radīt informācijas tehnoloģijas risinājumus, kas būs konceptuāli pārdomāti (koncepts, kas ir nostrādāts un notestēts), radoši (sniedz pievienoto vērtību vai jaunu inovāciju) un kvalitatīvi (ux dizaina sistēmas, programmatūras kvalitāte atbilstoša nozares labajai praksei).
Cilvēku nozīme mūsu darbā vienmēr ir primāra – Cilvēks, kas izmanto mūsu radīto, cilvēki, kas rada un cilvēks, kas to atzīst par labu esam. Lai arī mēs veidojam saziņu starp cilvēku un datoru izmantojot UI/UX dizaina saskarnes – cilvēks vienmēr būs svarīgākā sastāvdaļa – lietojams, piekļūstams, lasāms un uztverams i koncepts.
Tehnoloģijas, kuras izmantojam ir PHP balstītas – Laravel un vue.js ietvars sistēmu izstrādei un sistēmu integrācijas darbiem, WordPress un Drupal atvērtā koda tehnoloģija mājaslapu izstrādē un Magento, Woocommerce, Shopify, Prestashop interneta veikalu izstrādē.

Nāc ar savu ideju un mēs pastāstīsim, kādu vērtību varam tai pievienot.

160

Klienti visā pasaulē

14

Gadi

18

Speciālisti

Ko mēs darām?

iCONCEPT nodarbojas ar mājaslapu, digitālo biznesa sistēmu, specifiskas programmatūras, interneta veikalu un mobilo aplikāciju izstrādi

Mājaslapas
Biznesa sistēmas
Interneta veikali
Mobilās aplikācijas
Sazinies ar mums

Mūsu komanda

Cilvēki, kas katru dienu kopā dodas izlūkos uz digitālo pasauli. Lai arī kas mūs tur sagaidītu, esam priecīgi par to, ka varam to darīt kopā.

Matīss Menedžments / Projektu vadība matiss@iconcept.lv +371 6666 6666
Gints UX izpēte gints@ict.lv +371 6666 6666
Kristaps Menedžments / Projektu vadība kristaps@ict.lv +371 6666 6666
Roberts Menedžments / Projektu vadība roberts.dzenis@zenis.lv +371 6666 6666
Klāvs Projektu vadība klavs@iconcept.lv +371 6666 6666
Artis Dizains
Georgs Programmēšana
Jānis Programmēšana
Edgars Programmēšana
Toms Programmēšana
Salvis Programmēšana
Kristaps Programmēšana
Edgars Programmēšana
Pēteris Programmēšana
Krista Programmēšana
Maksims Programmēšana
Lauris Programmēšana
Lauris Programmēšana

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

info@iconcept.lv © SIA iConcept 2021

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.